Kim jestem?

Witaj w moim skromnym przybytku, czytelniku. Nazywam się Jakub Wylegała, rocznik 92, rodowity mieszkaniec Gniezna. Moją życiową pasją są gry na poczciwego peceta. Uwielbiam też seriale i ogólnie popkulturę, jak każdy szanujący się geek. Z charakteru, optymistyczny realista z nutą sarkazmu, bo jak wiadomo, powaga zabija powoli. Umysłowy human, choć serce naukowca. Wierny fan pizzy.

O blogu

Pomysł na bloga w mojej głowie świtał mi już od dawna, aż w październiku 2016 ruszył z tym koksem. Szukanie pracy szło mi opornie, toteż wziąłem los w swoje ręce i tak to się zaczęło. Miałem smykałkę do pisania tekstów już w podstawówce, więc blogowanie uznałem za idealną profesję dla siebie i tak działam do dziś.

Sama nazwa mojego bloga jest skrótem od Okiem Osoby Niepełnosprawnej. Tak, jak już się domyśliliście, jestem właśnie tą osobą. Dokładnie to choruję na zanik mięśni, wyjątkowo nie fajną genetyczną przypadłość, ale po szczegóły, zapraszam do osobnego tekstu. Zanim jednak sobie pomyślisz „olaboga, ale on pokrzywdzony” to pomyśl raz jeszcze, bo wyrazów smutek i użalanie nie ma w moim słowniku.

Piszę tutaj swoje opinie i przemyślenia, zahaczam o tematy popkulturowe, najczęściej związane z grami wideo oraz oczywiście o prozie życia z niepełnosprawnością, nie zawsze poważnie.

Kontakt

Skargi, zażalenia, ogłoszenia parafialne, pomysły lub sugestie co do tematów posyłać proszę na adres: 

—> kontakt@okiemon.pl <—

***

Chcesz więcej?

Polub mój fanpage na Facebooku, by być na bieżąco.

Obserwuj mojego Instagrama, znajdziesz tam dużo zdjęć z gier.

Zajrzyj też na Twittera.

A jeśli szukasz koszulki lub kubka, z ciekawym napisem, zainteresuj się ofertą mojego sklepu.