22 Fakty o mnie.

Do Wigilii zostały już tylko dwa dni i nastrój Świąteczny zaczyna mi się coraz mocniej udzielać. Wydaje mi się, że jest to idealny czas, byście mogli mnie trochę poznać. Oto więc garść ciekawostek o mojej skromniej osobie.

 

1. Od czasów szkolnych miałem smykałkę do pisania wypracowań, czego paradoksalnie, patrząc na moją dzisiejszą działalność, strasznie nie znosiłem. Robiłem przy tym wtedy dość mało błędów ortograficznych, ale zawsze miałem problem z interpunkcją.

2. W dzieciństwie nie chodziłem do przedszkola, to znaczy byłem w nim tylko raz i bardzo mi się tam nie spodobało, wiadomo spanie na zawołanie, paskudne jedzenie, kto by wytrzymał ;) No i moja mama po prostu przestała mnie posyłać, a naukę kontynuowałem dopiero w zerówce.

3. Posiadam psa. Wabi się Moody, jest członkiem naszej rodziny od ponad dwóch lat i jest cudnym, biszkoptowym labradorem.

4. Mam dziwny umysł. Nie jest ani do końca ścisły, ani humanistyczny. Zawsze lubiłem wiedzę ogólną, od geografii do biologii, lubię też czytać różne naukowe ciekawostki. Ale chyba bardziej jestem humanistą.

5. W 2010 roku złamałem wzdłuż, swoją lewą kość udową. Była mi potrzebna operacja nogi, podczas której przymocowano mi tytanowy pręt do kości z pomocą jedenastu gwoździ.

6. Moim ulubionym napojem jest herbata, a dokładniej klasyczna Lipton Yellow Label.

7. W wieku 13 lub 14 lat przeczytałem „Władcę Pierścieni”.

8. Jestem graczem już od niemal 17 lat.

9. Mówić zacząłem dopiero w wieku 2 i pół roku. Najwidoczniej po prostu nie miałem wcześniej nic do powiedzenia :)

10. Moją ulubioną serią książek z dzieciństwa był „Harry Potter”.

11. Za dzieciaka, razem z moim starszym bratem byliśmy fanami, a nawet maniakami japońskiej mangi i anime „Dragon Ball”. Za każdym razem, gdy kończyłem o godz. 15 zajęcia w szkole podstawowej, biegłem do domu ile sił w nogach, by tylko zdążyć na nowy odcinek w RTL 7. Do dzisiaj mam też kolekcję wszystkich tomów tej mangi.

12. Nienawidzę papierosów, co szczególnie jest uciążliwe, gdy większość twojej rodziny to palacze :)

13. Moją ulubioną serią filmową jest „Władca Pierścieni”.

14. Jestem niewierzący, a jedyną wiarę jaką mam, to wiara w ludzi, do której jednak mam czasami wątpliwości.

15. W dzieciństwie uległem wypadkowi. Gdy mieszkałem jeszcze w bloku potknąłem się o podwinięty dywan w swoim pokoju i rozciąłem sobie czoło o drewnianą krawędź łóżka. Z początku nic nie poczułem i nie leciała mi krew. Nagle wpadłem w kwik i mi się twarz zalała krwią. Musiałem jechać na szycia i chyba do dzisiaj mam bliznę.

16. W liceum, przez pewien czas miałem przyznane stypendium naukowe. Za dobre wyniki z języka angielskiego, a w gimnazjum na trójkach tylko jechałem ;)

17. Jestem całkowitym abstynentem (ale jak to, Polak? niepijący?). Nie z jakiś szczególnych powodów, po prostu nie lubię i nie potrzebuję.

18. Serialem, który najczęściej oglądałem to „Przyjaciele”, jeden z moich ulubionych. Właściwie każdy odcinek ze wszystkich 10 sezonów jest dobry. Często lubię sobie oglądać losowe epizody.

19. Mam osobowość introwertyka. W szkole zawsze byłem zamknięty w sobie, trzymałem się z boku i bardzo nie lubiłem wystąpień publicznych, choć jakimś cudem gdy mnie zmuszano do tego, to byłem w stanie jakoś dać sobie radę.

20. Nie znoszę mięty, rodzynek, ryb, zup i sporo innych rzeczy. Jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o jedzenie, co dziwne, jako dziecko jadłem wszystko i nie wybrzydzałem.

21. Nie miałem ulubionego przedmiotu w szkole, lubiłem jednak bardzo historię. Zawsze lubiłem opowieści o wydarzeniach z minionych dziejów. Moimi ulubionymi okresami są starożytność i XX wiek.

22. Jestem perfekcjonistą. Wszystko muszę mieć równo, symetrycznie i poukładane, nie czuję się dobrze w bałaganie :)

Chcesz więcej? Polub mój fanpage, by być na bieżąco.